OFERTA

Drewniana mapa świata LED - MATERIAŁ

Do wyboru mapy z dębu lub jesionu – grubość 20 mm. 

Możemy wykonać mapę z innego materiału – prosimy o kontakt! 

W cenie mapy – olejowanie lub bejcowanie (wybielanie dodatkowo płatne – 100 zł). 

Standardowo mapy wykonywane są z podziałem administracyjnym na granice państw.

 

wARIANTY

Drewniana mapa świata z oświetleniem LED

1

Drewniana Mapa Świata z podświetleniem LED z ukrytym okablowaniem. 

 Zamawiając drewnianą mapę z podświetleniem LED, pamiętaj,  że po Twojej stronie jest wypuszczenie 6-ciu punktów, z których wychodzić będzie źródło napięcia pod oświetlenie. Po naszej stronie jest pełne okablowanie, instalacja sterownika światła, zasilacza oraz montaż mapy w miejscu jej docelowego przeznaczenia. Gdy złożysz zamówienie, wyślemy do Ciebie szablon mapy z instrukcją. Dowiesz się z niej, gdzie należy wyprowadzić źródło zasilania pasków ledowych. 

2

Drewniana Mapa Świata z podświetleniem LED z widocznym okablowaniem.

Mapa nie wymaga bruzdowania, bądź wyprowadzenia okablowania bezpośrednio ze ściany. Należy jednak pamiętać o kablach wyprowadzających zasilanie drewnianej mapy.  Pierwsze miejsce to kabel łączący Amerykę Północną z Grenlandią (najmniej widoczny dzięki umiejscowieniu go pośród wysp Królowej Elżbiety, Ziemi Wiktorii itp.) następnie przewód biegnie od Grenlandii do Eurazji oraz z Eurazji do Australii, a następnie jako jeden kabel zasilający biegnie bezpośrednio do transformatora, który zasilany jest z kabla sieciowego. Wszystkie te punkty widoczne są na zdjęciu poniżej (Drewniana Mapa Świata LED na zielonym tle). Zaletą tej instalacji jest brak ingerencji w ścianę. Po Twojej stronie jest odpowiednie przygotowanie powierzchni pod mapę. Widoczny kabel można przemalować na kolor ściany. Ta opcja dostępna jest wyłącznie dla światła białego.

3

Drewniana Mapa Świata z podświetleniem LED z ukrytym okablowaniem –  transfer okablowania. 

W przypadku wyboru tej opcji należy wykonać wyłącznie  „transfer” okablowania z Ameryki Północnej do Grenlandii, następnie do Eurazji i Australii. Polega to na wypuszczeniu w odpowiednich miejscach (w miejscach, w których kabel jest widoczny – jak w przypadku Drewnianej Mapy Świata Led z widocznym okablowaniem) jedynie odcinka przewodu, który będzie łączony szeregowo z pozostałymi połączeniami. Jeżeli masz ścianę z płyt kartonowo-gipsowych i jest przestrzeń pomiędzy płytą, a ścianą, to transfer okablowania dla drewnianej mapy robimy na miejscu.  Kabel zasilający mapę może być widoczny lub przeciągnięty w dowolne miejsce. Ogromną zaletą tego sposobu instalacji jest brak ingerencji w całą powierzchnię ściany, a jedynie w kilka jej odcinków.  Ta opcja dostępna jest wyłącznie dla światła białego.

Drewniane mapy LED
CENNIK

160 x 80 cm 1 700 zł

180 x 90 cm 1 900 zł

200 x 100 cm 2 100 zł

220 x 110 cm 2 400 zł

240 x 120 cm 2 800 zł

250 x 120 cm 3 100 zł

260 x 130 cm 3 300 zł

280 x 140 cm 3 500 zł

300 x 150 cm 3 800 zł

350 x 175 cm 4 200 zł

Oni nam zaufali

Poznaj opinie klientów

Skontaktuj się z nami

drewnianemapy@gmail.com

608 331 775

Najczęściej zadawane pytania

Jasne, napisz do nas, chętnie realizujemy indywidualne zamówienia 🙂

Tak, oferujemy montaż gratis na terenie kraju 🙂

Jasne! Dostaniesz dokładną instrukcję jak to zrobić.

Uwielbiam realizować Wasze pomysły! Koniecznie się z nami skontaktuj!

ciepłe – daje przytulny efekt, zimne – o niebieskawym odcieniu oraz neutralne.