Kwestia doboru koloru mapy jest indywidualna i zależy zarówno od upodobań jak i wystroju wnętrza, w którym drewniana mapa świata będzie się znajdować. Z doświadczenia swojego jak i inwestorów mogę Państwu podpowiedzieć, iż najczęściej kolor mapy dobierany jest pod kolor podłogi, mebli bądź też poszczególnych akcentów pomieszczenia.

Każda z Drewnianych Map jako standard olejowana jest dwustronnie olejem naturalnym, dzięki czemu drewno jest impregonowane a dodatkowo zyskuje piękny odcień.

Zaznaczyć należy jednak, iż jest to kolor niejednolity. Ze względu na to, iż mapa wykonywana jest z klejonki dębowej to poszczególne lamele mogą różnić się od siebie odcieniem.

Dębowa Mapa Świata Olejowana.

 

Dodatkowo na życzenie klienta mapa może być wybarwiona na dowolny kolor. Po wcześniejszym nałożeniu warstwy bejcy nitro drewniana mapa świata jest impregnowana olejem naturalnym.

Kolory bejcy możecie Państwo wybrać z karty kolorów bejcy nitro firmy SOPUR. Zdjęcia przedstawione na próbniku kolorów bardzo dobrze odzwierciedlają ich wygląd, należy jednak liczyć się z tym, iż odcieniowo może on się delikatnie różnić od przedstawionego zdjęcia.

Karta kolorów :

http://www.sopur.com.pl/pl/katalog-kolorow